Reklam Fotoğrafçılığı ve Prodüksiyon Hizmetleri

Reklam Fotoğrafçılığı ve Prodüksiyon Hizmetleri

 

Reklam Fotoğrafçılığı

 

Fotoğraf bir tanıtımın vazgeçilmez ögesidir. Tanıtımı en hızlı ve doğrudan anlatma biçimidir. Örneğin bir yiyeceğin ne kadar lezzetli ve iştah açıcı olduğunu en iyi fotoğrafla anlatırsınız ya da bir avizenin ne kadar modern ve şık olduğunu yine en iyi fotoğrafla anlatırsınız. Peki fotoğraf anlatmak istediğiniz temayı taşıyor mu? İşte burada profesyonel bir hizmet devreye giriyor. Çünkü artık her cepte bir fotoğraf makinası var ve her insan bir fotoğrafçı. Ne fotoğrafı çekiyoruz ne kadar doğru çekiyoruz? Mühim olan doğru anı, doğru kadrajla ve doğru renklerle sunabilmektir. Cep telefonlarında megapikseller havada uçuşuyor ama doğu çözünürlük nedir? Buların cevabı ise profesyonel bir destek almakta yatıyor. Türkiye'de çok iyi reklam fotoğrafçıları var, bu kişiler ise fotoğraf işine ömrünü vermişlerdir. Her ürün için ayrı kompozisyon düşünen, birçok consept yaratan, fotoğraf makinası ve yan ekipmanlara servet yatıran insanlardır. Profesyonel fotoğrafçılar sizin için en doğru fotoğrafı çekeceklerdir. Ürününüz, hizmetiniz, durumunuz, tanıtımınız en iyi ve doğru şekilde aktarılmış olacaktır.

 

Fikriala Görsel İletişim Hizmetleri olarak, reklam fotoğrafçılığı işini çok ciddiye alıyoruz. İki fotoğrafçı ile çekimlerimizi yapıyoruz. 3 adet softbox, 2 adet tripod, 120 cm ve 30 cm'lik 2 adet küp çadır, 7 farklı sonsuz fon ve dekoratif ekipmanlarımız ile Canon 5D Mark II fotoğraf makinasıyla çekimlerizi gerçekleştiriyoruz. Ajans binamızda sabit ve mobil olmak üzere 2 ayrı sütdyomuz vardır. Projenin durumuna göre ya sabit stüdyoda ürünlerin çekimini gerçekleştiriyoruz ya da mobil stüdyomuzu sizin yanınıza getirip kuruyoruz.

 

 

Reklam Fotoğrafçılığında Faaliyet Gösterdiğimiz Alanlar

 

Yiyecek Fotoğrafı Çekimi

Ambalajlı yiyecekler, Izgara ve Kebap ürünleri, Hamburger ve fast food ürünleri, Balık yemekleri, Sulu yemekler, Restaurant menüleri fotoğraf çekimleri vb. 

Yiyecek Fotoğraflarından Bir KolajÇikolata Fotoğraf Çekiminden Bir Kolaj

 

 

İçecek Fotoğrafı Çekimi 

Su, Soda, Gazlı içecekler, Şerbetli içecekler, Şaraplar fotoğraf çekimleri vb.

İçecek Fotoğrafları Çekiminden Bir Kolaj

 

 

İç Mekan Fotoğrafı Çekimi

Çalışma ofisleri, Hastaneler, Ameliyathaneler, Devlet daireleri, Yurtlar, Oteller ve Fabrikaların fotoğraf çekimleri vb.

 

Sağlık ürünleri için fotoğraflardan bir kolajİç Mekan Fotoğraflarından Oluşturulmuş bir Kolaj

 

Dış Plan Fotoğraf Çekimi

Doğa, Açık hava organizasyonları, İnşaat sahası, İşyeri, Hastane, Devlet dairesi, Oteller ve Fabrikaların dış görünüş fotoğraf çekimleri vb.

Dış Mekan Fotoğraflarından Yapılmış Bir Kolaj

 

 

Endüstriyel Sanayi Makinaları Fotoğraf Çekimi

Sanayi makinaları, Cnc makinalar, Matbaa makinaları, Ambalaj makinaları, Kesim-Büküm makinaları, İş makinaları, Asansörlerin fotoğraf çekimleri vb.

Endüstriyel Makinaların Fotoğraf Çekimi

 

 

Endüstriyel Ürünler Fotoğraf Çekimi

Civatalar, Somonlar, Borular, El aletleri, Elektronik cihazlar, Makina parçaları, Endüstriyel vanalar, Dijital ürünlerin fotoğraf çekimleri vb.

Endüstriyel fotoğraflardan bir kolaj

Giriş