Hakkımızda

Hakkımızda

Merhabalar;

Fikr-i Alâ Ajans, 1999 yılında küçük bir tasarım atölyesinde temelini atmış; grafik tasarım, fotoğraf ve illüstrasyon dallarında hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılından itibaren artan müşteri portföyüne daha iyi hizmet vermek için, okul eğitimini almış ve sektörde rüştünü ispat etmiş tasarımcıları da bünyesine katarak şirketleşmiştir. Profesyonel ekipmanları, grafik atölyesi, fotoğraf stüdyosu ve matbaası bulunan Fikr-i Alâ Ajans, müşterilerinin çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

2000 yılından günümüze kadar geçen süreyi sağlam adımlarla ilerlemiş, yaptığı her işin arkasına imza atma gururu yaşamış olan Fikr-i alâ Ajans; tanıtım, reklam, promosyon ve baskı sektöründe birçok kurumsal iş bitirmiş, sergiler açmış, birçok ödül ve iş bitirme teşekkür belgeleri almıştır.

Devlet kurumlarından özel kuruluşlara kadar (Cumhurbaşkanlığı, TBMM, SGK, ÇSGB, TİKA, MEB, Tedaş, Kamu İhale Kurumu, TUBİTAK, Başkent Doğalgaz, Kardemir, TÜV Türk, Memur Sen…) 500‘ü aşkın müşteriye hizmet veren Fikr-i alâ Ajans sizlerin de çözüm ortağı olmaktan gurur duyacaktır.

 

Giriş