Hakkımızda

Hakkımızda

Fikri Ala Ajans Matbaa Ankara'da, 2000 yılında küçük bir tasarım atölyesinde temelini atmış, grafik tasarım, fotoğraf ve illüstrasyon dallarında hizmet vermeye başlamıştır. 2009 yılından itibaren artan müşteri portföyüne daha iyi hizmet vermek için, okul eğitimini almış ve sektörde rüştünü ispat etmiş tasarımcıları da bünyesine katarak şirketleşmiştir. Profesyonel ekipmanları, grafik atölyesi ve fotoğraf stüdyosu bulunan Fikri Ala Ajans Matbaa, müşterilerine çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.

2000 yılından günümüze kadar geçen süreyi sağlam adımlarla ilerlemiş, yaptığı her işin arkasına imza atma gururu yaşamış olan Fikri Ala Ajans Matbaa; tanıtım, reklam ve baskı sektöründe birçok kurumsal iş bitirmiş, sergiler açmış, birçok ödül ve iş bitirme teşekkür belgeleri almıştır.

Bir Ankara Reklam Ajansı olan ama, tüm Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa'ya reklam ve matbaa hizmeti vermiş Fikri Ala Ajans & Matbaa şehir ve bölge gözetmeksizin her yere hizmet götürmeye devam etmektedir. Ankara dışında, Nevşehir, Konya, Kayseri, Kırşehir, Bolu, Çankırı, Kırıkkale, Eskişehir, Gebze, Kocaeli, Adapazarı, İstanbul, Çanakkale, Çorlu, Balıkesir, Bursa, Mersin, Adana, Sivas, Kütahya, Maraş, Van, Amasya, Artvin, İzmir, Hollanda, Almanya, Fransa, Amerika, Irak, Suriye, Kıbrıs gibi bölgelerde çok sayıda iş bitirmiş ve hala hizmet vermektedir. Reklam ve matbaa anlamında hizmet veremeyeceği yer yoktur. 

Devlet kurumlarından özel kuruluşlara kadar (SGK, Tedaş, Başkent Doğalgaz, Coca-Cola, Nuhun Ankara, İskenderun Enerji, MAN, TÜV Türk, Memur Sen…) 500 ü aşkın müşteriye hizmet veren Fikri Ala Ajans Matbaa sizlerin de çözüm ortağı olmaktan gurur duyacaktır.

 

İsa Çağlar Kerman

Giriş